Wąski Dunaj 3

Zapraszamy Państwa do sklepu i pracowni jubilerskiej na warszawskim Starym Mieście (eng. Warsaw Old Town), gdzie w zabytkowych murach wytwarzamy ręcznie nasze wyroby.

Ręcznie wykonana biżuteria

Kamea w trakcie ostatniego etapu ręcznego polerowania
Kamea w trakcie ostatniego etapu wytwarzania – ręcznego polerowania

Biżuteria produkowana jest przez jubilerów ręcznie, według zasad zapewniających najwyższą jakość wykonania i unikalność każdego wyrobu. Jubiler starannie przygotowuje oprawy do kamieni szlachetnych i półszlachetnych według projektu zapewniając wyważenie biżuterii.

Pamiątki z Polski

W naszym sklepie na Starym Mieście posiadamy duży wybór biżuterii z bursztynem (eng. amber jewellery) oraz krzemieniem pasiastym (eng. striped flint jewellery), które są uznawane przez turystów odwiedzających Polskę za jedną z najlepszych pamiątek z ich wizyty w Polsce – ponadprzeciętny styl, subtelność, związek z polską naturą, małe wymiary, jakość i trwałość – to cechy najlepszych prezentów i pamiątek z Polski.

Jakość naszych wyrobów jest gwarantowana przez zespół doświadczonych jubilerów, dzięki czemu wyroby produkcji Silver Studio mogą cieszyć Państwa przez wiele lat. Prowadzimy również unikalny serwis i naprawy biżuterii srebrnej i złotej. Wykonujemy również przeróbki i odświeżenie biżuterii zabytkowej, biżuterii otrzymanej w spadku od członków rodziny oraz pamiątek. Oferujemy unikalną możliwość wykonania dla naszych klientów oprawy przekazanych przez nich kamieni szlachetnych i półszlachetnych, dzięki czemu oferujemy nieograniczone możliwości komponowania biżuterii.