Wilcza 13

Zapraszamy do naszego sklepu i galerii biżuterii mieszczącej się centrum Warszawy, przy ulicy Wilczej 13. Dzięki doświadczeniu w rozpoznawaniu potrzeb jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie pomóc naszym klientom w dokonaniu trafnego wyboru pod kątem wielkości i stylu biżuterii, które dadzą stuprocentowe zadowolenie z wyboru.

Szczególnie polecamy Państwa uwadze pierścionki, wisiory, kolczyki i broszki srebrne, których duży wybór jest dostępny od ręki w naszym sklepie jubilerskim.

Posiadamy spory wybór biżuterii z bursztynem oraz krzemieniem pasiastym, które są uznawane przez turystów odwiedzających Polskę za jedną z najlepszych pamiątek z ich wizyty w Polsce – ponadprzeciętny styl, subtelność, związek z polską naturą, małe wymiary, jakość i trwałość – to cechy najlepszych prezentów i pamiątek z Polski.

Jakość naszych wyrobów jest gwarantowana przez zespół doświadczonych jubilerów, dzięki czemu wyroby produkcji Silver Studio mogą cieszyć Państwa przez wiele lat. Prowadzimy również unikalny serwis i naprawy biżuterii srebrnej i złotej. Wykonujemy również przeróbki i odświeżenie biżuterii zabytkowej, biżuterii otrzymanej w spadku od członków rodziny oraz pamiątek. Oferujemy unikalną możliwość wykonania dla naszych klientów oprawy przekazanych przez nich kamieni szlachetnych i półszlachetnych, dzięki czemu oferujemy nieograniczone możliwości komponowania biżuterii.